Team

Wie werken er op onze school:

Teja Ras: directeur a.i. (obsderieburch@octho.nl)
Anja Punt: plaatsvervangend directeur (a.punt@octho.nl)

Groep 1: juf Anja Punt (a.punt@octho.nl)
Groep 2: juf Vera Groot en juf Marieke de Lange (v.blom@octho.nl en m.delange@octho.nl)
Groep 3: juf Cynthia van den Akker (c.pilaszek@octho.nl)
Groep 4: juf Pauline Kievith en juf Janny Pruissen (p.kievith@octho.nl en j.pruissen@octho.nl)
Groep 5: juf Anouk Hage (a.hage@octho.nl)
Groep 6: juf Ria Schrier (r.schrier@octho.nl)
Groep 7: juf Jasmijn van den Hoek (j.vandenhoek@octho.nl)
Groep 8: juf Mirjam Eversdijk (m.eversdijk@octho.nl)

Taalklas: juf Marian Borgerdijn (taalklas@octho.nl)


Daarnaast zijn er nog een aantal vaste krachten op onze school:

Meester Jos Uijtdewilligen is onze Intern Begeleider en is verantwoordelijk voor de ondersteuning en leerlingenzorg (j.uitdewilligen@octho.nl) . 

Administratie: Nicole Fidom (n.fidom@octho.nl)

Juf Chantal Schuitmaker en juf Lindsey Dam zijn onderwijsassistenten en werken voornamelijk met kinderen die een speciaal onderwijsarrangement hebben en ondersteuning in de groepen (c.schuitmaker@octho.nl en l.dam@octho.nl).

Marcel Vermunt is de klusjesman van OcTHO en is 2 x per maand bezig met klein en groot onderhoud in- en rondom de school.

deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl